Scrapbook – minialbum

21 Duben 16:00

Upřesňující informace

  • Cena: 450,-
  • Délka kurzu: 3 hodiny
  • Max. počet účastníků: 8

Scrapbooking je způsob zpracování fotoalb, deníků, přáníček nebo dárků. Slovo "scrapbooking" je složeninou slov scrap (ústřižek) a book (kniha), a lze ho volně přeložit jako "kniha (z) ústřižků"

V rámci tohoto kurzu si vyrobíte dle návodu scrapbookové minialbum.

Naučíme se společně různé techniky – razítkování, horké embossování, tvorba koláží, punch art, mixed media, Big-shot a jeho využití, budeme používat raznice a razítka, zasazovat nýtky, hřebíčky a průchodky, pracovat budeme i s barvami, šablonami a spreji.

Na kurzu si můžete také prohlédnout všechny scrapbookové pomůcky na vlastní oči, osahat je a vyzkoušet ještě dřív, než se je třeba rozhodnete pořídit i domů.

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i originální přání/minialbum. Je to ideální dárek, do kterého schováte vaše fotografie i další „památky“, v  minialbu skvěle uchováte vzpomínky. Pokud nebudete chtít minialbum darovat, můžete je využít i jako malé album do kabelky a mít tak neustále při sobě milou vzpomínku na svoje blízké 🙂

Kurzy jsou vhodné pro dospělé. Maximální počet účastníků je 8 osob/kurz. Díky omezené kapacitě a individuálnímu přístupu tak zvládneme vyřešit vše, co budete potřebovat.

Kurz trvá cca 2,5 hodiny a je vhodný i pro úplné začátečníky. V ceně kurzu je zahrnuto odborné vedení lektora, balíček sladěných materiálů a všechny pomůcky potřebné k vytvoření scrapbookového projektu. Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Své dovednosti můžete rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat výrobě složitějších projektů.

Kurz je určen dětem od 10 let a dospělým.

 

Rezervujte si místo na kurzu: